Fiorentina bez ozlijeđenog Kalinića srušila Pescaru u 95. minuti

U POSLJEDNJEM susretu 22. kola talijanske Serie A Fiorentina je pobijedila Pescaru u gostima s 2:1 golom u petoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćini su poveli golom Gianluce Caprarija (15), a za Fiorentinu je izjednačio Cristian Tello (68), a isti igrač se prometnuo u junaka susreta nakon što je u 95. minuti pogodio za pobjedu nakon centaršuta s lijeve strane, poslije kojeg nitko nije dotaknuo lopta a ona završila u desnom kutu.

Milan Badelj je odigrao 84 minute za goste, Hrvoje Milić je ostao na klupi, a Nikola Kalinić nije bio u zapisniku zbog ozljede koljena.

"Kalinić ima malu ozljedu koljena, cijele sezone igra gotovo svaku utakmicu i željeli smo ga odmoriti", rekao je trener Paulo Sousa.

Pescara je ostala zadnja s 9 bodova, a Fiorentina je sada sedma s 37 bodova, tri manje od mjesta koje vodi u Europu.