Erlić se ozlijedio u predzadnjem kolu Serie A. Propušta Europsko prvenstvo?

CAGLIARI je u nedjelju u utakmici 37. kola talijanskog prvenstva u gostima s 2:0 svladao domaći Sassuolo. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, gosti dolaze u vodstvo pogotkom Pratija u 71. minuti. Na 2:0 je povećao Lapadula udarcem s bijele točke u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Claudio Ranieri tako je osigurao ostanak kluba sa Sardinije u najvišem rangu, a Sassuolo je na rubu ispadanja. Hrvatski nogometaš Martin Erlić je igrao za Sassuolo do 20. minute kada je zamijenjen zbog ozljede. Erlić se na početku utakmice već držao za zadnju ložu, a kada je završio na travi u 20. minuti morao je izaći.

Težina ozljede još nije poznata i hoće li standardni član hrvatske reprezentacije propustiti Europsko prvenstvo. Cagliari se zahvaljujući ovoj pobjedi pomaknuo na 14. mjesto i ima 36 bodova, dok je Sassuolo 19. s 29 bodova. Inter je već ranije osigurao naslov prvaka, ima 18 bodova više od drugoplasiranog Milana.