Džeko opet zabio, Fenerbahče prošao dalje u Ligi prvaka

FENERBAHČE je prošao drugo pretkolo kvalifikacija za Ligu prvaka. Turski viceprvak bio je bolji od švicarskog Lugana ukupnom pobjedom 6:4. Večeras je u Istanbulu završilo 2:1, a za Fener je prvi gol na utakmici zabio Edin Džeko (38). Lugano je poveo golom Mohameda Belhadja u sedmoj minuti, no Edin Džeko je lijepim golom u 59. minuti donio 1:1. Gol za pobjedu zabio je poljski veznjak Sebastian Szymanski u 92. minuti.

Hajduk i dalje prati Džeku

Za Fenerbahče je svih 90 minuta branio hrvatski reprezentativac Dominik Livaković. Podsjetimo, Džeko je i u prvoj utakmici spasio Turke. Tada je s tri pogotka sudjelovao u preokretu koji je na koncu donio prolazak turskoj momčadi. Džeku već dugo želi i Hajduk, no teško je vjerovati da će ga trener Jose Mourinho pustiti dok je u ovakvoj formi.