Bilićev Watford dramatičnom pobjedom prekinuo lošu seriju

WATFORD Slavena Bilića pobijedio je 3:2 protiv West Bromwich Albiona u 33. kolu Championshipa. Bilić je teško izborenom pobjedom protiv svog bivšeg kluba prekinuo niz od pet utakmica bez pobjede. Domaćin je poveo golom Kena Seme u 23. minuti i bio dominantnija momčad u prvih 45 minuta.

Gosti dominirali u drugom poluvremenu

Gosti su preuzeli inicijativu u drugom poluvremenu, što je rezultiralo izjednačujućim pogotkom Conora Townsenda u 56. minuti. Ismaila Sarr pogodio je deset minuta kasnije za 2:1 Watforda, no WBA je ponovno izjednačio u 72. minuti preko Jeda Wallacea.

Ken Sema donio je Bilićevoj momčadi 3:2 vodstvo u 78. minuti.

Bilić u sljedećem kolu na teškom ispitu

Taj udarac je ušao u mrežu gostiju uz dosta sreće, nakon što se lopta odbila od braniča gostujuće momčadi. Watford je ovom pobjedom skočio na peto mjesto, koje vodi o doigravanje za plasman u Premier ligu. WBA je ostao na desetom mjestu. U sljedećem kolu Watford gostuje kod Sheffield Uniteda, a WBA dočekuje Middlesbrough.