Počinje doigravanje: Medveščak u četvrtfinalu s Red Bullom iz Salzburga!

HOKEJAŠI Medveščaka pobijedili su Villach u Ledenoj dvorani Doma sportova sa 3:0 u posljednjoj utakmici prije doigravanja.

Pred standardno dobro raspoloženim navijačima Medvjedi su u svakoj trećini zabili po gol i upisali novu pobjedu u među-fazi EBEL-a. Greentree je u 13. minuti doveo domaće u vodstvo, pred kraj drugog dijela povisio je na 2:0, a Dario Kostović osam minuta prije kraja zabio je i treći gol.

Villach je najslabije plasirana momčad lige pobjednika, a Medveščak je završio četvrti iza Vienne, Linza i KAC-a. Šest klubova iz gornjeg doma, i najbolja dva iz donjeg idu u doigravanje.

Prve četiri momčadi imaju prednost domaćeg terena u prvom kolu doigravanja. Pobjednik među-faze prvi je izabrao svog protivnika od 5.-8. mjesta. Vienna Capitalsi izabrali su Znojmo. Linz igra protiv Villacha, a KAC protiv Graza.

Medveščaku je ostao samo Red Bull Salzburg.