Goluža, jesi vidio ovo? Pogledajte spektakularnu obranu Balića u velikoj pobjedi Atletica protiv Barcelone

ATLETICO MADRID iznenadio je Barcelonu u prvoj utakmici četvrtfinala rukometne Lige prvaka.

Nakon 30 minuta igre bilo je 11:10 za Atletico, ali je u drugom poluvremenu madridska momčad otišla i na +6. Na kraju je Atletico slavio s 25:20.

Ivano Balić odigrao je sjajnu utakmicu za pobjedničku momčad i postigao četiri gola. Više su u Atleticu zabili samo Joan Canellas Reixach i Kiril Lazarov s po šest pogodaka. Potez utakmice imao je Balić kada je Atletico igrao bez vratara, a Balić imao marker na sebi. Njegova momčad je izgubila loptu u napadu, a "leteći" Balić upisao senzacionalnu obranu nakon šuta suparničkog igrača. Za Barcelonu je šest golova zabio je Sjarhej Rutenka.

"Rukometaši Barcelone navikli su nas na sigurnu i dominantnu igru. Ovaj put nije bilo tako jer je veliku večer imao Ivano Balić. Svojim dodavanjima hrvatski rukomeš je očitao lekciju igračima Barcelone", piše As.