Dynamo se za Dinamo pripremio uvjerljivom pobjedom kod davljenika Goverle

KIJEVSKI imenjak hrvatskog prvaka pobjedom 4:2 kod Goverle, uvjerljivo pretposljednjeg od 16. klubova klubova ukrajinske Premierlige, najavio je gostovanje u Zagrebu u posljednjem kolu skupine A Lige prvaka sljedećeg utorka.

Domaćini su poveli u 12. minuti preko Balafasa, ali Kijevljani već do poluvremena potpuno preokreću zahvaljujući Nigerijcima Haruni i Ideyeu, te Brazilcu Duduu. Goverlu u život autogolom vraća Mykhalik, a konačan rezultat postavlja Jarmolenko.

Od hrvatskih igrača, Vukojević je u 68. minuti zamijenio Harunu, a Kranjčar zbog ozljede nije bio na uobičajenom mjestu - klupi. Zbog ozljede je iz igre morao još jedan, puno bitniji igrač Kijevljana - kapetan Oleg Gusev.