Organizatori koncerta Marka Perkovića Thompsona u Zaprešiću objavili su da će u prodaju pustiti dodatni kontingent ulaznica nakon što je prvi rasprodan u kratkom roku. Mogućnost za to otvorila se zbog proširenja koncertnog prostora na stadionu NK Inter, gdje su provedeni građevinski radovi. Koncert je zakazan za 4. srpnja, objavljeno je na službenoj Facebook stranici Marka Perkovića Thompsona.
Nove ulaznice u prodaji od srijede
Novi krug prodaje ulaznica počet će u srijedu, 24. lipnja, točno u 12 sati. Kako su naveli iz pjevačeva tima, ulaznice će biti dostupne putem sustava Entrio.
"Odlučili smo pustiti u prodaju dodatni kontingent ulaznica kako bismo omogućili dolazak svima koji u prvom valu nisu uspjeli nabaviti svoju", poručili su iz MPT tima. "Hvala vam na iznimnom interesu i podršci. Veselimo se zajedničkom druženju i još jednom spektakularnom koncertu koji će obilježiti ovo ljeto u Zaprešiću", dodali su, zaključivši objavu porukom: "Čuvajmo jedni druge!".