Euroliga

Srpska legenda snimljena kako urla na Barcelonine zvijezde nakon poraza od Reala

BARCELONA je u košarkaškom El Clasicu u Euroligi doživjela poraz od Reala (76:86).

Nakon derbija El Chiringuito uspio je snimiti bijes Svetislava Pešića, trenera Barcelone. Legendarni srpski trener nekoliko minuta urlao je na svoje igrače, a objavljen je dio kada im, između ostalog, govori: "Rekao sam vam kako trebate igrati! Međutim, vi ne želite igrati."

Nakon utakmice Pešić se požalio na loš početak drugog poluvremena. Smatra da je njegovim igračima nedostajalo borbenosti, a posebno strpljenja u fazi napada.

Podsjetimo, ranije su katalonski mediji objavili da su gotovo svi igrači Barcelone nezadovoljni Pešićem i njegovim načinom rada te da je trener u sukobu i s najvećim zvijezdama.