Senzacija hrvatskog trenera u Saudijskoj Arabiji. Šokirao je Ronalda i Brozovića

HRVATSKI stručnjak Igor Jovićević ostvario je senzacionalnu pobjedu u 23. kolu saudijskog prvenstva. Jovićevićev Al Raed na gostovanju je s 3:1 pobijedio Al Nassr, klub za koji igraju Cristiano Ronaldo i brojne druge zvijezde poput Marcela Brozovića i Sadija Manea.

Karim El Berkaoui zabio je za vodstvo Jovićevićevog sastava u 18. minuti, da bi Al Nassr poravnao nakon samo četiri minute preko Aymana Yahye. Izgledalo je kao da će Al Nassr doći do preokreta, no dogodilo se suprotno. Mohammed Fouzair vratio je vodstvo Al Raedu u 46. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Amir Sayoud u 87. minuti. Dodajmo da je Brozović odigrao cijelu utakmicu za Al Nassr.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE.

Al-Nassr - Al-Raed Rezultati uživo

Al Raed je tako stigao do važnih bodova u borbi za ostanak te je trenutno 13. s 23 boda, pet više iznad zone ispadanja. Al Nassr je pretrpio težak udarac u nadi da može stići prvoplasirani Al Hilal, koji ima priliku pobjeći mu na 12 bodova prednosti.