Tursko prvenstvo

Pogledajte sjajne škarice srpskog nogometaša za prvi poraz Fenerbahčea u prvenstvu

NOGOMETAŠI Konyaspora su na gostujućem terenu u osmom kolu turskog prvenstva nanijeli prvi poraz Fenerbahčeu. Deseti sastav lige je slavio rezultatom 0:2, a posebno je bio dojmljiv prvi pogodak u 67. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK JEVTOVIĆA.

S lijeve strane je u kazneni prostor Fenerbahčea ubačena lopta koja je stigla do Levana Shengelije. On je glavom prebacio loptu više prema sredini, gdje je pronašao bivšeg igrača Partizana Marka Jevtovića.

Jevtoviću je gol Fenerbahčeu bio prvi u sezoni

On je pustio loptu da odskoči te je iz okreta škaricama pogodio u donji desni kut gola Fenerbahčea. Uslijedilo je veliko slavlje gostujućih igrača koji su još više razloga za slavlje imali nakon pogotka Artema Kravetsa u 77. minuti za konačnih 0:2

Jevtović je u ljeto 2018. godine stigao iz Partizana u Konyaspor, a trenutno je prema Transfermarktu procijenjen na milijun eura. Ove je sezone odigrao sedam susreta, a pogodak Fenerbahčeu mu je prvi u sezoni.