Juventus je pobijedio petu utakmicu zaredom. Napravio je ogroman skok

JUVENTUS je u 14. kolu Serie A pobijedio kod Verone 1:0 golom Moisea Keana u 60. minuti. To je Juveu peta uzastopna prvenstvena pobjeda, kojom je izašao iz krize te se iz sredine tablice probio na treće mjesto. Doduše, tamo je s deset bodova manje od vodećeg Napolija, ali je trijumfom kod najgore momčadi lige preskočio Romu, Atalantu, Inter i Lazio, koji su donedavno imali osjetnu prednost ispred palog velikana.

Gol za vrijednu pobjedu kod Verone gosti su postigli tako što je Adrien Rabiot dodao u for Keanu. On je sačuvao loptu od tri suparnička igrača, ušao u kazneni prostor te uz pomoć čuvarove noge i golmanove ruke, od kojih se lopta odbila putem do mreže, zabio gol. U sudačkoj nadoknadi Juventus je ostao s igračem manje. Alex Sandro je isključen samo 12 minuta nakon što je ušao u igru.