Gavranović zabio Rijeci pa provocirao Armadu, Pavičić odbio slaviti gol Dinamu

U ODGOĐENOJ utakmici 23. kola HNL-a na Rujevici je Rijeka slavila protiv Dinama 4:1.

Bilo je zanimljivo na obje strane, a derbi su obilježili golovi igrača koji su ne tako davno nosili dres suparničkog kluba.

>RIJEKA - DINAMO 4:1 Veliki preokret u ludom derbiju na Rujevici

Prvo je Mario Gavranović, bivši napadač Rijeke, sada nogometaš Dinama, zabio za 0:1 u 16. minuti utakmice. Nakon pogotka na asistenciju Olma proslavio je gol uklizavši pred zapadnu tribinu i rukama na ušima gestikulirajući u stilu "da vas sad čujem". Švicarski napadač odgovorio je tako na brojne zvižduke koje su mu uputili pripadnici Armade tijekom cijelog susreta.

Za preokret, u 48. minuti susreta, za 2:1 zabio je bivši veznjak Dinama Domagoj Pavičić koji je prošlog ljeta stigao na Rujevicu. Pavičić postignuti pogodak nije proslavio iz poštovanja prema bivšem klubu.