Atleticov sjajni niz srušen u zadnjoj minuti kod jedne od najlošijih momčadi Primere

NAKON sedam utakmica bez poraza u španjolskom natjecanju Atletico Madrid izgubio je kod Sporting Gijona s 2:1 u 30. kolu Primere, čime se momčad Diega Simeonea oprostila od mogućeg naslova prvaka.

Alen Halilović nije bio u sastavu Gijona zbog parnih žutih kartona, a njegovi suaigrači uspjeli su preokrenuti i ostvariti veliku pobjedu u borbi za ostanak.

Unatoč vodstvu preko Antoinea Griezmanna u 29. minuti, kada je Francuz maestralno pogodio iz slobodnog udarca i postigao pogodak petu utakmicu zaredom, momčad iz Madrida uspjela je prokockati vodstvo u posljednjih 13 minuta.

Prvo je Antonio Sanabria u 79. poravnao iz slobodnjaka, dok je 89. minuti rezerva Carlos Castro zabio za pobjedu nakon asistencije Jonathana i prekid crnog niza od devet susreta bez pobjede.