Još scena derbija strave i užasa: Trabzonovi huligani pirotehnikom se iživljavali na golmanu Fenera

Screenshot: Youtube

DERBI 24. kola turskog prvenstva Trabzonspor - Fenerbahče prekinut je krajem prvog poluvremena zbog izgreda domaćih huligana.

Neredi su počeli kad su domaći imali slobodan udarac. Navijači su im "pomogli" tako što su gostujućeg vratara Volkana Demirela zasuli svim i svačim, pa tako i petardama i pirotehnikom. Pod tom kanonadom jedva se izvukao od najozbiljnijih posljedica.

Sudac Bülent Yildirim privremeno je zaustavio utakmicu, a nakon deset minuta je i definitivno prekinuo jer su objekti, uključujući i kamenje, ponovni počeli padati na travnjak.

U trenutku prekida Fener je vodio s 1:0 pogotkom Emmanuela Emenikea, a utakmica će sigurno biti registrirana rezultatom 3:0 za vodeću momčad Superlige.