Zrinjski minimalno izgubio u pohodu na KL, gol nade zabio bivši dinamovac

MOSTARSKI Zrinjski je u prvoj utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige izgubio na gostovanju u Bugarskoj od Boteva iz Plovdiva. Botev je poveo u 35. minuti, ali je u 77. minuti sve vratio na početak i to zahvaljujući pogotku koji je zabio bivši igrač Dinama Mario Ćuže. Ipak, Botev je u 79. minuti novim golom stigao do prednosti tjedan dana prije uzvrata u Mostaru.

Podsjetimo, Zrinjski je prošle sezone završio na drugom mjestu prvenstva s dva boda zaostatka iza prvaka, banjalučkog borca. No, prošla sezona bila je ujedno i najuspješnija za mostarski klub u povijesti što se tiče Europe. Igrao je u grupnoj fazi Konferencijske lige gdje je senzacionalno svladao nizozemski AZ s 4:3 i uzeo je bod protiv engleske Aston Ville, no to mu nije bilo dovoljno za prolaz.