Zbog ovog 18-godišnjaka Vlahović je na klupi. Pogledajte gol Juveovog čuda

JUVENTUS je pobijedio 2:1 kod Frosinonea u 17. kolu Serie A. Torinska momčad došla je u vodstvo preko Kenana Yildiza (18), koji je zabio u 12. minuti nakon majstorije. Turski reprezentativac probio se kroz domaću obranu i majstorski savladao Stefana Turatija za svoj prvijenac u dresu talijanske momčadi. Yildiz je iznenađujuće dobio priliku ispred Dušana Vlahovića (23), srpskog centarfora kojeg je Juventus prije nešto manje od dvije godine platio 83.5 milijuna eura.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Vlahović je izvan forme, ove sezone je zabio pet golova u 14 nastupa, pa je Massimiliano Allegri dao priliku igraču koji prema Transfermarktu vrijedi deset milijuna eura. Yildizu je ovo šesti nastup u Serie A, a dosad je odigrao 38 minuta. Yildiz je ove jeseni debitirao za reprezentaciju Turske, i to u pobjedi nad Hrvatskom 1:0 u Osijeku. Prije Juventusa bio je član Bayerna. Juve ga je besplatno doveo prije godinu dana.