Zaboravljeni dinamovac zabio i dvaput asistirao u ludoj utakmici u Sloveniji

CELJE i Maribor su u ludoj utakmici 15. kola slovenskog prvenstva odigrali 3:3, a sjajnu utakmicu odigrao je Marko Tolić. Zaboravljeni Dinamov igrač na posudbi u momčadi Damira Krznara upisao je dvije asistencije i prvi gol u novom klubu, ali nije mogao odvesti svoju momčad do pobjede.

Domaćini su poveli u 25. minuti golom Matka, da bi gosti izjednačili u 45. preko Watsona, koji je zabio nakon Tolićeva ubačaja iz kornera. Matko je u 48. ponovno vratio Celjane u vodstvo, ali Tolić je 11 minuta kasnije odbijenu loptu spremio u gol za 2:2. Potpuni preokret gostima Tolić je donio u 73. minuti, kad je lijepo asistirao Vipotniku za 3:2.

No Maribor je ostao bez pobjede u trećoj minuti sudačke nadoknade, kad je Vuklišević zabio za konačnih 3:3. Toliću je to bio prvi gol za Maribor i ukupno četvrta asistencija otkad je ovog ljeta došao iz Dinama. Maribor je s remijem ostao na 6. mjestu sa 16 bodova manje od vodeće Olimpije. Celjani su treći s osam bodova zaostatka.