Vukovi Mravima ubacili 20 trica i lako ih pobijedili u Trnskom!

KOŠARKAŠKI Cibone slavili su u prvenstvu Hrvatske u Trnskom kod Zagreba. Na kraju je bilo 107:89.

Zagrebaši su bili hendikepirani neigranjem najboljeg igrača Ante Tomića, no i da je on igrao teško bi se oduprijeli Cibosima koji su imali fenomenalnu tricašku večer. Na kraju su ubacili čak 20 trica!

Mravi su bolje otvorili utakmicu, prvu su četvrtinu dobili 30:26, no nakon toga su se skroz raspali. Cibona je do poluvremena ubacila 8 trica i na odmor otišla s prednošću 55:41.

U nastavku domaćin nije imao snage za preokret te je Cibona došla do lake pobjede.

Kod Cibone najraspoloženiji je bio Davor Kus s 26 koševa, uz šest trica iz sedam pokušaja. Anderson je zabio 18, dok je Princ dodao 17.

Kod Zagrebaša, najbolji je bio Damir Mulaomerović s 29 koševa i devet asistencija.