REGIJA

VIDEO Šou Srbina u MLS-u. U 33 minute zabio dva gola pa asistirao petom i škaricama

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Los Angeles Galaxyja pobijedili su Austin 4:1 u utakmici MLS-a, a susret je obilježio srpski nogometaš Dejan Joveljić koji je odigrao utakmicu za povijest. Bivši napadač Zvezde postao je jedinim igračem koji je uspio na istoj utakmici zabiti dva gola i na to dodati dvije asistencije.

Gosti iz Texasa poveli su golom Diega Fagundeza u 53. minuti, a onda je krenuo preokret u režiji srpskog napadača koji je netom nakon što je Austin poveo ušao u igru. Nakon samo četiri minute na terenu od ukupno 33 provedene u igri, Joveljić je petom uposlio Chicharita za izjednačenje.

Slijedio je gol za preokret pa i za povećanje vodstva, a onda je utakmicu zaključio tako što je škaricama asistirao za konačnih 4:1 i veliku pobjedu svoje momčadi.