Ruski kup

VIDEO Ruski kup: Bivši HNL-ovac zabio dva gola, Lovren nije bio ni na klupi Zenita

Dvojica Hrvata nastupila su u susretu Rubin Kazanja i Volgograda u Ruskom kupu. Rubin je izborio prolazak u finale Kupa pobjedom 2:1, a oba pogotka za pobjedničku je momčad zabio bivši HNL-ovac, Bjelorus Vitalij Lisakovič. Lisakovič je u 27. minuti pogodio iz penala za 1:1, a onda je donio svojoj momčadi potpuni preokret pogotkom u 73. minuti za 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE LISAKOVIČA ZA RUBIN KAZAN

Prvi gol za Volgograd u ovoj je utakmici zabio Minajev u 12. minuti. Begić je odigrao cijelu utakmicu za Rubin, dok je Uremović ušao u 76. minuti. Dejan Lovren nije bio ni na popisu momčadi Zenita, koja je sa 6:0 slavila u utakmici protiv Kamaza i tako također osigurala nastup u četvrtfinalu ruskog kupa.