Lige petice

VIDEO Newcastleu je bio najskuplja kupovina ove zime. Sad je zabio krasan prvijenac

Screenshot: Sportklub

NEWCASTLE je u zimskom prijelaznom roku ovog siječnja iskrcao preko 130 milijuna eura za nove igrače s namjerom da izbori ostanak u Premier ligi i zasad mu ide odlično. U četvrtak je na gostovanju svladao Southampton 2:1, a u zadnjih sedam kola osvojio je čak 19 bodova.

Novu pobjedu kojom se dodatno odvojio od borbe za ostanak Newcastle je danas ostvario zahvaljujući svojoj najskupljoj novopridošlici iz zadnjeg prijelaznog roka. Veznjak Bruno Guimaraes, kojeg su Englezi Lyonu platili 42 milijuna eura, u 52. minuti postigao je prekrasan gol petom za konačnih 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL BRUNE GUIMARAESA.

Spomenimo da je Southampton vodio golom Stuarta Armstronga iz 25. minute, dok je Chris Wood na 1:1 poravnao u 32. minuti. Pogodak Guimaraesa odlučio je utakmicu. Newcastleu je on bio drugi najskuplji ulazni transfer u povijesti kluba, a ovo mu je prvi gol u crno-bijelom dresu.