HRVATSKI nogometni reprezentativac Ivo Iličević bio je strijelac za svoj Kaiserslautern u prijateljskoj utakmici protiv Offenbacha.

Iličević, koji je ovo ljeto došao na posudbu iz Bochuma, doveo je njemačkog drugoligaša u vodstvo u 17. minuti. Strijelac za trećeligaški Offenbach za konačnih 1:1 bio je Christian Pospischil minutu prije kraja prvog poluvremena.

U austrijskom Leogangu snage su odmjerili Hoffenheim i Panathinaikos, a pobjedu 1:0 slavili su Nijemci. Jedini je pogodak u 27. minuti postigao bosansko-hercegovački reprezentativac Vedad Ibišević koji je projurio između dvojice grčkih obrambenih igrača i matirao našeg Marija Galinovića.

Josip Šimunić odigrao je prvo poluvrijeme za Hoffenheim, dok je Galinović odradio svih 90 minuta na vratima atenskog kluba za koji nije igrao Ante Rukavina.