Veliki ljudi: Hrvatskom trkaču pozlilo pred ciljem, Crnogorci mu pomogli da završi utrku

NEVJEROJATNA gesta Crnogoraca osvojila je Split. Na nedavno održanom 17. splitskom polumaratonu hrvatskom natjecatelju i poznatom splitskom arhitektu Nenu Keziću pozlilo je na 500 metara od cilja.

I dok su ostali sudionici prolazili, Aleksandar Popović i Nikola Vujačić iz Crne Gore zastali su i pomogli Keziću, kojeg su nosili između sebe i pomogli mu da završi trku, jer nije mogao stajati na nogama.

Na kraju je uz rekord slavio Joel Maina Mwangi, ali su gledati još većim pljeskom nagradili spomenute junake, koji su, bez sumnje, obilježili natjecanje.

"Divan je osjećaj pomagati", kratko je komentirao Popović, a ovaj su događaj prenijeli brojni crnogorski mediji.