LIGE PETICE

UNITED - ARSENAL 3:2 Derbi čudesnog Ronalda i nevjerojatno nesportskog gola Arsenala

DERBI 14. kola Premier lige donio je pet golova, nevjerojatno nesportski potez za jedan od njih, Ronaldovo poentiranje za povijest te još jedno iz VAR penala.

Sramotan gol Arsenala

Arsenal je poveo u 13. minuti golom Smith Rowea, kojem je prethodio faul Unitedovog veznjaka Freda nad njegovim golmanom De Geom. On je nakon toga ostao ležati s bolnom grimasom na licu, sudac Atkinson nije prekidao utakmicu, a Arsenalov igrač to je iskoristio za neviđeno nesportski gol.

Fernandes za engleski rekord

United je do izjednačenja stigao u završnici poluvremena, kada je za 1:1 pogodio Bruno Fernandes. On je tako u 100. nastupu za United donio 79. gol svom klubu, 45 ih je zabio, a 34 namjestio. Po tome je rekorder među igračima engleskih klubova.

Ronaldov nevjerojatni golgeterski pothvat

U 52. minuti je Cristiano Ronaldo pogodio za preokret Uniteda, vodstvo domaćina 2:1. Ronaldu je to 800. gol u karijeri. Samo dvije minute kasnije Martin Odegaard je izjednačio na 2:2. Unitedu je pobjedu donio Cristiano Ronaldo u 70. minuti iz penala, koji je Atkinson dosudio tek nakon intervencije VAR-a.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE DERBIJA PREMIER LIGE

Carrick predaje Rangnicku klupu s jako važnom pobjedom

Michael Carrick tako se iznimno važnom pobjedom oprostio od klupe Uniteda, a na nju dolazi Ralf Rangnick. United je nakon tri utakmice bez pobjede slavio u derbiju za Ligu prvaka. Arsenal je nakon poraza na Old Traffordu od zone LP-a udaljen jedan bod, a United je pobjedom došao na tri boda od nje.