Marcelo zabio gol, a Ronaldo mu zabio prst u stražnjicu

NAKON oštrih kritika poslije ispadanja iz kupa od Leganesa, nogometaši Reala odigrali su konačno jednu pravu utakmicu. I to na Mestalli, na stadionu gdje nisu slavili od 2013. godine.

Kraljevi su od početka dominirali, a Ronaldo je u prvom poluvremenu iz dva kaznena udarca donio Realu golemih 2:0, koje Valencia nije mogla stići, iako je u 54. minuti smanjila preko Santija Mine.

No, gosti su bez problema držali prednost i u 84. i 89. minuti zabili još dva gola. Treći je bio dijelo Marcela koji je solo akciju okrunio krasnim golom i pohitao suigračima u zagrljaj.

I dok su se dečki grlili, Ronaldo je imao neke druge planove.

Prišao je Brazilcu iza leđa i onda mu gurnuo prst u stražnjicu. Tko kaže da je atmosfera u Realu loša? Gol i Ronaldova proslava očito su dali dodatni motiv Zidaneovoj momčadi, pa je pet minuta kasnije Kroos zabio još ljepši gol za 4:1.

Nasreću, Ronaldo nije bio u blizini da i njemu "čestita".