Pogledajte Messijev gol nakon prekrasne akcije u prvoj utakmici nakon povratka u PSG

PO MNOGIMA najbolji igrač svih vremena Leo Messi vratio se klupskim obavezama nakon što je u domovini proslavio osvajanje svjetskog zlata s Argentinom. Tridesetpetogodišnjak vratio se klupskim obavezama u PSG-u i odmah golom doprinio 2:0 pobjedi protiv Angersa u 18. kolu Ligue 1.

Parižani su poveli preko 20-godišnjeg napadača Huga Ekitikea koji je zabio u petoj minuti nakon asistencije desnog beka Nordija Mukielea. Isti igrač asistirao je i Messiju u 72. minuti kada je Argentinac bio najzaslužniji za prekrasnu akciju u kojoj je kompletirao dva dupla pasa i zabio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MESSIJEV GOL

PSG ove sezone ima samo jedan poraz i trenutno šest bodova prednosti nad drugoplasiranim Lensom. Nakon što je kao najbolji igrač turnira u Kataru donio zlato Argentini Messi je nastavio sa sjajnim igrama i u klupskom dresu. U 20 nastupa ima 13 golova i 14 asistencija. U nokaut fazi Lige prvaka PSG u veljači čeka Bayern.