Pogledajte kako se golman u Portugalu mučio s izvođenjem gol-auta

UTAKMICA 11. kola portugalske druge lige između Covilhe i Chavesa (1:2) odigrana je sinoć u nenormalnim uvjetima.

Čitavu utakmicu puhao je na trenutke i orkanski vjetar koji je nosio loptu na sve strane, a koliko su igrači imali problema najbolje pokazuje situacija s kraja prvog poluvremena.

Domaći golman pokušao je izvesti gol-aut, ali mu je vjetar stalno micao loptu s peterca. Kad ju je konačno uspio ispucati, ona se vinula visoko u zrak i onda nošena vjetrom završila njemu iza leđa.

Snažan vjetar vratio je loptu prvo na rub šesnaesterca, a onda ju je u snažnom naletu otpuhao u korner. Inače, prva dva gola pala su iz penala, po jedan na svakoj strani, a pobjedu gostima je 11 minuta prije kraja donio igrač prezimena Bura.