Pogledajte kako je majstor Lewandowski pogodio gredu i skoro uzeo bodove Hrvatskoj

HRVATSKA je u 2. kolu Lige nacija u Osijeku pobijedila Poljsku 1:0 prekrasnim golom Luke Modrića u 51. minuti susreta. Hrvatska je tako došla do prve pobjede u skupini nakon što je u četvrtak izgubila u gostima od Portugala. U drugoj utakmici u ovoj skupini Portugal je okrenuo protiv Škotske i golom Ronalda u 88. minuti pobijedio 2:1.

Hrvatska je protiv Poljske praktički dominirala od prve do posljednje minute. Poljska nije imala praktički niti jednu pravu šansu sve do 70. minute kad je Robert Lewandowski na individualnu klasu fantastično primio jednu dugu loptu, sjajno se okrenuo i pogodio gredu gola Dominika Livakovića. Video te akcije pogledajte na OVOM linku.