Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Pogledajte jednu od najsmješnijih scena kvalifikacija, uslijedila je odmah nakon gola

KANADA je novi lider sjevernoameričkih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se sljedeće godine održati u Kataru. Do toga je došla pobjedom nad Meksikom (2:1), dok je SAD odigrao 1:1 na Jamajci.

Na utakmici u Kingstonu viđen je jedan od najljepših pogodaka kvalifikacija. Sjedinjene Američke Države povele su preko Weaha u 11. minuti, a deset minuta kasnije izjednačio je Michail Antonio spektakularnim udarcem s više od 25 metara. To mu je bio drugi gol u trećem nastupu za Jamajku.

Nakon te golčine uslijedila je i jedna od najsmješnijih scena kvalifikacija, kada je jedan Antonijev suigrač htio u slavlju napucati loptu u gol, ali je promašio i završio na stražnjici.