Osijek ih je doveo iz Dinama. Pogledajte kakav autogol su "zakuhali" u prijateljskoj

Screenshot: MaxSport

OSIJEK je na pripremnoj utakmici u slovenskom Radomlju rezultatom 3:1 savladao ukrajinski Ruh iz Lavova. Strijelci za Osijek bili su Ramon Mierez u petoj te Petar Pušić u 39. i 66. minuti. Poraz Ukrajinaca ublažen je autogolom Marka Solde u 63. minuti.

Najbolji igrač utakmice bio je Pušić, koji je sudjelovao kod svih golova, dva je sam zabio, a za Mierezov je asistirao. U petoj minuti Pušić je izveo slobodni udarac, a Mierez je glavom pospremio loptu u mrežu i potvrdio dobru formu nakon što je prošle sezone bio prvi strijelac Supersport HNL-a.

U 39. minuti ubacio je Anton Matković, a Pušić je poentirao glavom s desetak metara. Osijek je zatim zatresao vlastitu mrežu, Marko Soldo je htio vratiti loptu Nikoli Čavlini, ali nije naciljao golmana Dinama na posudbi, već je loptu poslao u vlastiti gol. Konačno, u 66. minuti Pušić je neobranjivo pogodio s dvadesetak metara. Sve golove pogledajte OVDJE.