LIGE PETICE

OSASUNA - SEVILLA 0:2 Andalužani preskočili Barcu, Rakitić ušao zadnjih pola sata

SEVILLA JE u 24. kolu španjolske Primere slavila na gostovanju kod Osasune s 2:0.

U vodstvo ih je doveo Diego Carlos koji je bio najviši nakon jednog kornera. Sevilla je i u nastavku utakmice kontrolirala posjed i imala više udaraca. Potvrda pobjede stigla je u 49. minuti kada je nizozemski napadač Luuk de Jong postavio konačan rezultat. Fernando je nakon sjajnog prodora uposlio Munira El Haddadija, a bivši igrač Barcelone preciznim je centaršutom pronašao de Jonga koji nije imao težak posao.

Andalužanima je to bila šesta prvenstvena pobjeda u nizu kojom su barem malo isprali dojam nakon poraza od Borussije Dortmund u Ligi prvaka. Ovom pobjedom su preskočili Barcelonu. Ivan Rakitić odigrao je posljednjih 25 minuta utakmice. Osasuna drži 13. poziciju s četiri boda više od crvene zone.