OLD FIRM

Navijač s bebom u rukama utrčao na teren proslaviti gol koji je odlučio Old Firm

CELTIC je u derbiju 31. kola škotskog Premiershipa pobijedio Rangerse s 2:1 i pobjegao im na vjerojatno nedostižnih 13 bodova prednosti.

Celtic je poveo u 27. minuti golom Edouarda, da bi samo četiri minute kasnije Gerrardovi Rangersi ostali s igračem manje. Rangersi su potom ostali s desetoricom zbog crvenog Morelosu i poravnali u 63. minuti, da bi veliko slavlje Celticu donio Forrest golom četiri minute prije kraja.

Nakon njegova gola nekoliko desetaka domaćih navijača utrčalo je u travnjak, a jedan od njih čak je u naručju nosio bebu. Prema prvim fotografijama čini se da je riječ o djetetu koje je tek prohodalo, ali to njegovog oca nije zaustavilo da mu priušti veliko slavlje pobjedničkog gola s igračima Celtica.

Redari su ubrzo intervenirali i smirili situaciju.