Napadač Sarajeva doveo reprezentaciju korak do prolaska grupe na Euru pa zaplakao

Screenshot: Twitter

GRUZIJSKA U-21 reprezentacije je u 2. kolu Eura za igrače do 21 godine starosti remizirala 2:2 protiv Belgije. Nakon što je u prvom kolu pobijedila Portugal, Gruzija je ovim remijem došla na korak do plasmana u sljedeću fazu velikog natjecanja.

Ključan za taj pothvat bio je Giorgij Guliašvili, napadač Sarajeva. Usprkos tome što nije imao sjajnu sezonu iz sebe u dresu kluba iz BiH (10 nastupa, 0 golova, 1 asistencija), Guliašvili se istaknuo kao jedan od glavnih nogometaša sjajne mlade reprezentacije Gruzije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK

Upravo je on postigao pogodak za 2:2 u 87. minuti i bacio u delirij 42 tisuće Gruzijskih navijača u Tbilisiju. Belgija je imala vodstvo od 2:0 već u 38. minuti, golovima De Cuypera i Ramazanija, a onda je u uvodu drugog dijela Gruziju u igru vratio Tsitaishvili. Konačan rezultat postavio je Guliašvili, koji je neposredno nakon gola počeo plakati od sreće.