Europa liga

Mourinho slomio Shkendiju u drugom poluvremenu. Još jedna prepreka do Europa lige

TOTTENHAM je savladao Shkëndiju u gostima u 3. pretkolu Europa lige rezultatom 3:1.

Engleski predstavnik je nakon teške pobjede nad Lokomotivom iz Plovdiva imao još jednu nezgodnu europsku utakmicu, ali ponovno je uspio izaći kao pobjednik.

Posljednja prepreka za Tottenham zove se Maccabi Haifa

Momčad Josea Mourinha povela je u petoj minuti preko Lamele. Izjednačenje je stiglo u 55. minuti, kada za momčad iz Sjeverne Makedonije pogađa Nafiu.

Mourinho je nedugo nakon primljenog pogotka na teren poslao Lo Celsa, Kanea i Lucasa te je vrlo brzo stigao do golova koji su mu osigurali prolazak.

Prvo je pogodio Son u 70. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Kane devet minuta kasnije.

Tottenham će u play-offu Europa lige narednog četvrtka na domaćem terenu igrati protiv Maccabija iz Haife.