Medvjedi uzeli bod, a mogli su i više: Villach pobijedio nakon produžetaka

HOKEJAŠI Medveščaka još su jednom, drugi puta zaredom, poraženi nakon produžetaka. Ovaj put izgubili su na gostovanju kod Villacha.

Austrijanci su slavili 4:3, iako su Medvjedi poveli u prvoj trećini sa 2:1. Istim rezultatom Villach je dobio drugu trećinu, dok je treća završila 0:0. Pogodak vrijedan pobjede zabio Pinter nakon 3 minute produžetka.

Andy Sertić asistirao je Letangu za vodeći zgoditak u 14 minuti, a minutu kasnije povećao je Guidarelli na asistenciju Ouellettea. Već nakon trideset sekundi smanjio je McLoad. Pinter je izjednačio rezultat početkom druge trećine, ali Medveščak se vraća pogotkom Heereme. Tri minute kasnije Raffl zabija za Villach za 3:3 i utakmica odlazi u produžetke.

Sljedeća utakmica za Medvjede je već u petak na domaćem terenu protiv Jesenica, a dva dana kasniej gostuju u Ljubljani kod Olimpije, koja je u 40. kolu slavila protiv Albe Volan sa 3:2. Jesenice su kod kuće izgubile od Linza 3:4.