Mandžukić zabio prvi gol nakon sedam mjeseci. VAR ga poništio zbog zaleđa

MARIO MANDŽUKIĆ zaigrao je prvi put nakon sedam i pol mjeseci. Hrvatski napadač odigrao je cijeli susret za novi klub Al-Duhail u remiju bez golova protiv SC Katara u 12. kolu tamošnjeg prvenstva.

Mandžo je čak i zabio gol u 13. minuti utakmice, ali ga je sudac naknadno, uz pomoć VAR-a, poništio zbog zaleđa. Youssef Msakni je ubacio loptu s lijeve strane pred gol, nakon čega je protivnički branič intervenirao i praktički asistirao Mandžukiću, koji je s par metara pogodio za 1:0. Međutim, Msakni je bio u malom zaleđu pa je prvijenac svjetskog doprvaka poništen u njegovom prvom nastupu.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Bivši napadač Marsonije, Zagreba, Dinama, Wolfsburga, Bayerna, Atletica i Juventusa je nakratko prekinuo golgeterski post, koji traje od 19. svibnja, kada je zabio za Juventus protiv Atalante u 80. minuti za 1:1, ali će pričekati novu priliku kako bi se i službeno vratio golovima.

Al-Duhail je nakon 12 kola prvi s 30 bodova, dva više od drugoplasiranog Al-Rayyana.