Luis Suarez dominira u Brazilu. Zabio je sedam golova u pet utakmica

LUIS SUAREZ nastavlja s pogocima u svom novom klubu, brazilskom Gremiju. Urugvajski 36-godišnji napadač, nekadašnja zvijezda Ajaxa, Liverpoola i Barcelone, sada već ima učinak od sedam pogodaka u pet utakmica. Svoja dva najnovija gola postigao je jučer u pobjedi 3:0 nad Aimoreom.

Mrežu Aimorea je u šestoj minuti načeo Bruno Uvini, a u drugom poluvremenu je posao dovršio urugvajski napadač. Bruno Uvini je u šestoj minuti postigao pogodak za vodstvo Gremija od 1:0, da bi u drugom poluvremenu na scenu stupio 36-godišnji urugvajski napadač. Prvo je u 62. minuti iskoristio dobar centaršut i glavom zabio za 2:0, a onda je u 86. minuti ukrao loptu protivničkoj odbrani i postigao gol kojim je postavio konačni rezultat.