HRVATSKI NOGOMETAŠI

Lovren je neshvatljivo pogriješio pa je Chelsea lako zabio

Screenshot: Twitter

DEJAN LOVREN nije dobro odigrao zadnju trećinu utakmice njegovog Zenita i Chelseaja (3:3) u zadnjem kolu Lige prvaka.

U 60. minuti je stoper Hrvatske i kapetan prvaka Rusije dobio žuti karton zbog grubog prekršaja na Timu Werneru. Dvije minute kasnije bio je jedan od krivaca za drugi gol prvaka Europe, kojim je Chelsea poništio vodstvo Zenita.

Lovren je tijekom opasnog napada Chelseaja iznenada napustio svoje mjesto u 16-ercu i tako potpuno otvorio prostor suparnicima. Werner je iskoristio neshvatljivo Lovrenovo micanje s pozicije koju je morao držati te se upravo na tom mjestu ubacio Lovrenu iza leđa, sam dobio loptu pred golmanom Zenita i nesebično poslužio Lukakua za poentiranje u prazan gol.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ LOVRENOVU GREŠKU ZA GOL CHELSEAJA

Remi Lovrenove momčadi ništa ne mijenja u ukupnom poretku. Prije zadnjeg kola znalo se da Chelsea i Juventus idu u nokaut fazu Lige prvaka dok Zenit kao trećeplasirani ispred Malmoa odlazi u doigravanje za nokaut fazu Europa lige.