KONFERENCIJSKA LIGA

Konferencijska liga: Tottenham bez udarca prema golu poražen u Portugalu

TOTTENHAM je poražen u prvoj utakmici doigravanja za Konferencijsku ligu na gostovanju kod Pacos de Ferreire 0:1 u susretu u kojem je Nuno Espirito Santo ostavio cijelu početnu momčad iz nedjeljnog ligaškog ogleda s Manchester Cityjem, kao i Harryja Kanea, kod kuće.

Takva postava Tottenhama nije uputila niti jedan udarac u okvir gola domaće momčadi pa će pobjedu i prolazak u grupnu fazu natjecanja tražiti u uzvratnom ogledu u Londonu za sedam dana.

Jedini gol na utakmici postigao je Lucas Silva u prvoj minuti sudačkog produžetka uvodnog poluvremena.

Dodajmo da je Mourinhova Roma slavila 2:1 na gostovanju kod Trabzonspora te da će sofijski CSKA morati nadoknaditi dva gola manjka u odnosu na Victoriju Plzen (2:0).

Najuvjerljiviji je večeras bio Feyenoord koji je s 5:0 svladao Elfsborg, dok su raspucani bili i nogometaši Jabloneca (5:1 protiv Žiline), Union Berlina (4:0 protiv KuPS-a) te kazahstanskog Kairata koji je s 4:1 bio bolji od Fole Esch.