Koln razbio Fener uz pomoć Jajala i Varvodića, Dinamova meta Husejinović precizan za Werder

KLUB trenera Zvonimira Solde osvojio je treće mjesto na pripremnom ETL-DOM-Cupu čiji su i domaćini.

Nakon što su u četvrtak u polufinalu poraženi od Anderlechta s 1:0, Soldini su se igrači u subotu predstavili u puno boljem svjetlu, svladavši turski Fenerbahçe s 5:2.

Po dva su pogotka za njemački klub postigli Sebastian Freis i Taner Yalcin, dok je jednom precizan bio Reinhold Yabo. Za goste iz Istanbula strijelci su bili Deivid de Souza i Miroslav Stoch. Mato Jajalo je za Köln igrao do 72. minute, dok je Miro Varvodić priliku na vratima dobio u drugom poluvremenu.

Werder je s visokih 13:1 u subotu nadigrao nižerazredni Hambergen, a dva je zgoditka postigao i povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Said Husejinović za kojeg je zanimanje, prema pisanju njemačkih medija, nedavno pokazao hrvatski prvak Dinamo.