HNL

Kapetan Rijeke: Dajte nam malo vremena i sve će se vidjeti na terenu

RIJEKA je pobijedila Slaven Belupo 1:2 nakon preokreta u Koprivnici u sklopu 12. kola HT Prve lige.

Heroj Riječana bio je Maxwell Acosty koji je postigao gol u 91. minuti utakmice, za preokret i tri boda. Rijeka može biti itekako zadovoljna ovom pobjedom jer je u Koprivnici odigrala najlošije u cijeloj sezoni, ali je na kraju ipak uzela puni plijen.

Utakmicu je obilježilo loše suđenje suca Tihomira Pejina i njegovih pomoćnika, o čemu smo pisali jučer, a i izjednačujući gol Alexandera Gorgona za 1:1 bio je postignut iz zaleđa.

Kapetan Rijeke u razgovoru za službene klupske stranice dao je svoje viđenje riječke pobjede u Koprivnici.

"Loše smo ušli u utakmicu, bili smo nigdje. Drugo poluvrijeme smo odigrali kako smo očekivali. Bilo bi dobro da s tom energijom, kao što smo igrali u nastavku, uđemo i u prvom dijelu. Treba malo vremena da uđemo u rutinu i to će se onda vidjeti na terenu", istaknuo je Austrijanac referirajući se na ideje koje u momčad uvodi novi trener Simon Rožman.