LIGA NACIJA

Jović zabio u drugoj utakmici zaredom za Srbiju, Slovenci izvukli bod protiv Norveške

NOGOMETNA reprezentacija Srbije ostvarila je drugu pobjedu zaredom u Ligi nacija. Srbija je pobijedila na gostovanju u Švedskoj 1:0. Jedini je pogodak na utakmici zabio Luka Jović. Napadač Real Madrida u sudačkoj je nadoknadi prvog poluvremena zabio s pet metara nakon izvedenog kornera i povratne lopte. Jović je zabio u dvije uzastopne utakmice za Srbiju.

Slovenija i Norveška odigrale su 0:0, a za to se ponajviše pobrinuo stoper Miha Blažič, koji je sredinom drugog poluvremena s leđa srušio Erlinga Halanda, koji je imao čist put ka golu. Za svoj je prekršaj dobio izravni crveni karton. Norveška vodi u skupini 1 Lige nacija B sa sedam bodova, druga je Srbija sa šest bodova, treća Švedska s tri, a zadnja je Slovenija sa samo jednim bodom.