Dinamovi juniori osvojili Ramljak nakon 9 godina. U finalu je pao Manchester United

MOMČAD Dinama do 18 godina pobijedila je Manchester United u finalu legendarnog turnira "Mladen Ramljak" s 3:2 i osvojila titulu. Kombinaciju za prvi gol odigrala su tri igrača koja su nastupali i za prvu momčad na pripremama. Leon Jakirović proigrao je Nou Mikića, a ovaj je lijepo uposlio Mislava Ćutuka.

Englezi su izjednačili, a Petar Andrić je pred kraj poluvremena vratio prednost Plavima. Manchester United je još jednom izjednačio, a onda je Leon Rimac postao junak golom sedam minuta prije kraja susreta. Time je Dinamo osvojio kultni turnir u svojoj organizaciji što nije uspio još od 2015. godine.

Ovo je bilo 20. izdanje turnira i 13. naslov za Plave. Trener momčadi je bivši nogometaš Ivica Banović, a Dinamo je na putu do finala, u grupnoj fazi, prošao preko Panathinaikosa, Djurgardensa i Juventusa.