LIGE PETICE

Čudo od djeteta crvenim kartonom ušlo u povijest Barcelone i španjolskog nogometa

SAMO četiri minute gradskog derbija Barcelona - Espanyol (1:0) u 35. kolu La Lige trajao je fenomen domaćina.

Ansu Fati (17) u igru je ušao na poluvremenu i ubrzo zatim opasnim startom na nogu Fernanda Calera zaradio žuti karton.

Međutim, sudac Jose Munuera zatim je na dojavu iz VAR sobe pregledao snimku Fatijevog udarca, nakon čega je promijenio kaznu u izravni crveni karton.

Tako je Fati, koji već drži niz rekorda Barcelone, La Lige i Lige prvaka, postao i drugi najmlađi igrač koji je isključen na utakmici La Lige.

Srećom po Barcelonu, samo tri minute kasnije Espanyolu je također isključen igrač, Pol Lozano, a u dvoboju momčadi s igračem manje u polju uspješnija je bila Barcelona.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku Fatijevog starta za isključenje možete pogledati OVDJE.