Rusija

Ćorluka odigrao cijeli susret u pobjedi Lokomotiva, Uremoviću 37 minuta

BIVŠI stoper hrvatske nogometne reprezentacije Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za Lokomotiv iz Moskve u domaćoj pobjedi 1:0 (1:0) protiv Tambova u osmom kolu ruskog prvenstva.

Lokomotiv je tom pobjedom skočio na šesto mjesto s 12 bodova, pet više od 13. Tambova.

Novi hrvatski reprezentativac Filip Uremović u domaćem je porazu 0:2 (0:2) Rubina iz Kazana od Spartaka iz Moskve igrao od 53. minute, dok je Silvije Begić igrao cijeli susret za Rubin, koji je sada sedmi s 11 bodova, šest manje od Spartaka koji se izjednačio sa Zenitom na vrhu.

Ranije u nedjelju je Kristijan Bistrović bio strijelac jedinog pogotka u gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe 1:0 (0:0). Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem s 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je cijeli susret za CSKA koji je sada treći na ljestvici sa 16 bodova. Ufa je 14. s pet bodova.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL BISTROVIĆA.

*Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale.