Cedevita okrenula -15 i skočila na drugo mjesto

U odgođenoj utakmici 10. kola HT Premijer lige za košarkaše Cedevita Junior je u Zagrebu svladala Zabok sa 86:77. Zabok je puno bolje otvorio utakmicu, a početkom druge četvrtine imao prednost od čak 15 koševa (33-:). Sve do zadnje četiri minute gosti su bili u ravnopravnoj borbi za pobjedu, da bi tada Cedevita Junior serijom 11:0 osigurala 12. pobjedu u ovoj sezoni.

Goran Filipović je s 18 koševa bio najbolji strijelac pobjedničke momčadi, a po 15 su ubacili Rok Radović i Josip Batinić. Kod Zaboka je najbolji bio Bruno Levanić-Kutni sa 17 poena. Cedevita se s učinkom 12-3 izjednačila sa Splitom i došla na jednu pobjedu od vodećeg Zadra (13-2). Cibona ima 11-5. Peta je Gorica s učinkom 9-7, a Zabok je šesti sa 6-10.