Čabraja: Ovaj rezultat samo pokazuje zašto je Rijeka prva

U SUSRETU 23. kola SuperSport HNL-a nogometaši Rijeke su upisali novu pobjedu te su se učvrstili na samom vrhu ljestvice, ovaj put su na svojoj Rujevici svladali Lokomotivu s 4:0.

Uvodna dva pogotka na utakmici postigao je Bruno Bogojević koji je suparničku mrežu tresao u devetoj i 31. minuti. Na 3-0 je odličnim udarcem povećao Veldin Hodža u 86. minuti, dok je sve zaključeno golom Alena Grgića u 90. minuti.

Rijeka je tako upisala petu prvenstvenu pobjedu u nizu, dok je Lokomotiva izgubila ligašku utakmicu po prvi puta nakon kraja studenoga kada je poražena od Slaven Belupa.

''Loše smo ušli u utakmicu pa na kraju možemo biti sretni. To samo pokazuje zašto je Rijeka trenutno prva na ljestvici. Imali smo velike probleme. Lijevu stranu smo pokrili, ali Pjaca nam je radio nerješive probleme. Ovih 4:0 je realan rezultat'', rekao je nakon susreta trener Lokomotive Silvijo Čabraja.