KVALIFIKACIJE ZA SP 2022.

Brazil zabio pet komada Boliviji, Atalantini Kolumbijci sami sredili Venezuelu

BRAZIL je noćas kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2022. godine otvorio uvjerljivom pobjedom protiv Bolivije 5:0.

Everton je u prvoj akciji na utakmici promašio prazan gol s tri metra, ali je Brazil do poluvremena svejedno riješio susret. Marquinhos je u 16. minuti zabio nakon ubačaja Danila iz kornera, a u 30. minuti je Roberto Firmino povisio na 2:0. Golijada se nastavila u 49. minuti kad je Neymar krasno proigrao Firmina, a nakon što je Carrasco u 66. minuti zabio autogol Neymar je u 73. minuti lijepom asistencijom proigrao Coutinha za 5:0.

Kolumbija je s 3:0 bila bolja od Venezuele, a sva tri gola zabili su Atalantini napadači. U 16. minuti domaćine je u vodstvo doveo Duvan Zapata, na 2:0 povisio je Lucas Muriel deset minuta kasnije da bi u sudačkoj nadoknadi isti igrač postavio konačnih 3:0.