COPA AMERICA

BRAZIL - BOLIVIJA 3:0 Coutinho s dva gola donio stotu pobjedu Brazilu na Copi

SINOĆ je započela Copa America u Brazilu, a domaćin je natjecanje otvorio sigurnom pobjedom.

U prvoj utakmici turnira Brazil je bio bolji od Bolivije 3:0. Iako su domaćini bili puno bolji cijelu utakmicu, imali su čak 74% posjeda lopte i 20 udaraca na gol, otpor Bolivije pao je tek u 50. minuti.

Jedan od igrača Bolivije nespretno je igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru, a sigurno je penal realizirao Philippe Coutinho.

Isti igrač strijelac je i tri minute kasnije kada je glavom lagano završio lijepu akciju i ubacivanje Firmina s desne strane.

Konačni rezultat postavio je Everton pet minuta prije kraja utakmice poslije sjajnog solo prodora s lijeve strane.

Brazil svoju skupinu dijeli još s Peruom i Venezuelom, a Copa Americu igra bez svog najboljeg igrača Neymara, koji je u prijateljskoj utakmici protiv Katara ozlijedio gležanj. Ovo mu je bila stota pobjeda na Copa Americi u povijesti.